bombki, Boże Narodzenie, reliefy

Bombki zakończenie sezonu 2014

Witam po krótkiej niebytności na blogu!

Początek roku wykorzystałam na odpoczynek i regeneracje sił po intensywnej końcówce roku 2014. Nabierałam także pozytywnego nastawienia na ten rok oraz nadrabiałam zaległości w czytaniu. Książki to jedna z moich drobnych życiowych miłości i po długim „braku czasu” na literaturę czułam głód książkowy. Nasyciłam się nieco, więc mogę powrócić do blogowania.

Zostało mi jeszcze kilka bombek do pokazania. Są to medaliony w trzech różnych stylach. Moimi ulubionymi są bombki, na których wykorzystałam papier do decoupage Asket ozdobione białymi reliefami. Zdjęcia są nie ukrywając kiepskiej jakości, ale nie mam już siły czekać na lepsze warunki atmosferyczne za oknem. Sami rozumiecie.

Kolejna parka to medaliony z pięknymi zielonymi wstawkami po bokach oraz patynowane przy motywach. Tu z konturówki zrobiłam jedynie rodzaj graniczy między streafmi. Tym razem obyło się bez reliefowych zawijasków.

Ostatnia para medalionów również ozdobiona jest papierami Asket. Z tyłu użyłam masy szpachlowej i wykonałam coś w rodzaju wklęsłych reliefów. Bardzo podoba mi się na nierówna struktura bombki.

Na koniec kule, również ozdobione inaczej niż zwykle. Tym razem wymyśliłam sobie żeby bombkę posmarować klejem i posypać proszkiem 3D, potem pociapać lekko farbą i potraktować delikatnie brokatem. Bombki stały się przyjemnie chropowate w dotyku. Chropowate, nie chrupiące!