pisanki, reliefy, Wielkanoc

Reliefy rządzą!

Ostatni rzut tegorocznych pisanek. Na koniec zostawiłam te jajka, których wykonanie zajęło mi najwięcej czasu. Jednocześnie z tych jestem najbardziej zadowolona, ponieważ udało mi się zrobić na nich całkiem ciekawe reliefy. Zapraszam do oglądania i komentowania.
Jajka z dzwonkami i krokusami – tu wymyśliły mi się białe reliefy na brązowym tle. Przyznaje bez bicia, że reliefy robiłam od ręki, bez wcześniejszego ich rysowania, stąd lekkie (mniej lub bardziej widoczne) niedopracowania.

Kwiaty jabłoni i krokusy w koszyczkach – bardzo lubię jajka ozdobione w ten sposób. Te wykonałam specjalnie dla mamy, której bardzo podobały się zeszłoroczne koszyczki.

Jajka z bukietami kwiatowymi – wiosenna mieszanka pięknego kwiecia. Wśród bohaterów głównych m.in. tulipany, fiołki i konwalie. Każda pisanka z innym jedynym w swoim rodzaju reliefem. 

 Jajka z trzema reliefami w środkowej części i kwiatami. Po lewej stokrotki w kolorach, po prawej drobne bukieciki z kwiatów mi nie znanych.

Niezapominajki w dwóch odsłonach.

 Kolejne kwiaty na pisankach. Pisanka po lewej pełna letnich kwiatów – chabrów i jaskrów, a druga po prawej jeszcze z wiosennymi krokusami i reliefami baziowymi.