decoupage, kuchnia, puszka

Noworocznie!

Witam wszystkich czytelników i oglądaczy mojego bloga w 2013 roku.
Nowy Rok przywitaliśmy z moim M. na balkonie, z lampkami szampana (czyt. wina musującego rosyjskiej marki), podziwiając (za darmo!) pokaz fajerwerków na poznańskim fragmencie nieba. Nigdy nie byłam skora do obchodzenia Sylwestra hucznie, z pompą, na bogato. Tak mi już chyba zostanie.
Jestem pozytywnie nastrojona na wszystko to, co przyniesie ten rok, wszak 13 zawsze uważałam za szczęśliwą liczbę. Powodzenie gwarantują mi łuski karpia wigilijnego w czerwonym portfelu oraz setka, którą umyłam buziaczka w noworoczny poranek. Ot, takie rodzinne tradycje i przesądy, które i ja staram się wypełniać – dla zasady. Postanowienie noworoczne jak co roku to samo: żadnych noworocznych postanowień 🙂 Na 100% uda mi się je wypełnić.
Liczę, że nadchodzący rok będzie obfity w dobre, dopracowane i nie tylko dekupażowe prace. Zanim wejdę w dekupażowe szaleństwo roku 2013 muszę pokazać kilka ostatnich prac sezonu 2012. Oto komplet puszek Tea&Coffee Time. Puszka na herbatę znalazła już swojego nabywcę, kawowa nadal czeka. Tylko proszę się o nią nie bić 🙂